─░çinizi ─▒s─▒tmaya geldik. Sokaktaki canlar─▒n hayat─▒ sizin elinizde. Siz elinizdeki telefonlardan 2 dakikan─▒z─▒ ay─▒rd─▒─č─▒n─▒z sürece biz Edirne’den Kars’a kadar sokaktaki canlara mama,tedavi ve k─▒s─▒rla┼čt─▒rma i┼člemlerini gerçekle┼čtirmek için durmadan çal─▒┼č─▒yoruz. Harcad─▒─č─▒n─▒z sanal emekleri gerçek yemeklere dönü┼čtürüyoruz ve dönü┼čtürmeye devam edece─čiz. Kars’da Kevser Olgan, Adana’dan Melisa Seriner, Ordu’dan Bilge Almak, Mu┼č’dan Zeynep Vural, Ankara’dan Murat S─▒rt, Yalova’dan Taygun Co┼čkun, Gaziantep’den Yeter Babat, Kocaeli’nden Tu─čçe Y─▒ld─▒z’a te┼čekkür ediyoruz. Gönüllülerimizin yapt─▒─č─▒ beslerin hepsi sizlerin ay─▒rd─▒─č─▒ zaman sayesinde gerçe─če dönü┼čtü.

Sizlerden ba─č─▒┼č,ücret istemiyoruz. Günde sadece 2 dakikan─▒z─▒ istiyoruz. Sanal olarak sahiplendi─činiz dostunuzun sokaktaki hayat─▒na dokunabilirsiniz. ─░ki elinizin aras─▒nda olan ya┼čamlar─▒nda bir fark yaratabilirsiniz.

Amac─▒m─▒z, herkesin bir sokak hayvan─▒ sahiplenmesini günlük rutininde yer alabilecek kadar kolay bir hale getirmekti ve ba┼čard─▒k. ┼×imdi sizler sayesinde pek çok hayata dokunabiliyoruz.

Geli┼čmeleri ve güzel haberleri kaç─▒rmamak için bizi takip etmeyi unutmay─▒n!
https://www.instagram.com/mutlupatilerdernegi/

Mutlu Patiler Ailesi,