Günlük hayatımız artık teknolojisiz düşünülemez bir hale geldi. Alışveriş merkezi, okul, cafe, konser daha sayamayacağımız pek çok yeri telefonumuza sığdırdık. IT ve eğitim sektöründe çalışan PGA şirketler grubu ve Mutlu Patiler olarak bir araya gelip, kendimize imkanlarla dolu bu dijital dünyayı sokaktaki canlarımız için en etkili şekilde nasıl kullanabiliriz diye sorduk. Hem patili dostlarımız hem de destek olmak isteyen ama çeşitli nedenlerden olamayan ya da daha çok destek olmak isteyen bizler için dünyada ilk olacak bir proje geliştirdik.

 

Sanal Besleme, Gerçek Tokluk

IT, bilişim ve yapay zekayı harmanlandığı bu projede, izlenen reklamlar ile ortaya çıkan kazanç sokaktaki canlar için kullanılacak.

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz Mutlu Patiler uygulaması ile bir "Mutlu Pati” sahiplenecek (kedi ve/veya köpek) sahiplendiğimiz bu e-pati nin günlük ihtiyaçları giderecek tabi bu ihtiyaçları giderirken izleyeceğimiz videolar ile PGA şirketler grubunun bulacağı reklam vermek isteyenler ile e-pati sahiplenen kişileri bir araya getirerek kazanç elde edilecek.

 

Günde 2 dakika

Kullanıcılardan herhangi bir bağış talebi olmadan gün içerisinde gelen bildirimler ile e-pati dostumuzu beslemek için video izleyecek ve bu videolardan kazandığımız pati puanları yine sokaktaki canlarımız için kullanacağız.

Sokaktaki canlar için sokaklara mamalar ise PBN (Pati Besleme Noktaları) ile yapılacaktır.

 

Mutlu Patiler uygulaması ile dijital dünyanın avantajlarını kullanarak ortaya çıkan faydayı sadece sokaktaki canlar için kullanılacaktır.

Siz uygulama üzerinden günde 2 dakika ayırın, gerisini Mutlu Patiler organizasyonu çözümlesin!